• TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) - Pratik ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) - Pratik Çerçeveli
 • TERMO BALLIK (Pratik Çerçeveli)LANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Pratik Çerçeveli
 • TERMO DAR BALLIK Pratik Dar ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO DAR BALLIK Pratik Dar Çerçeveli
 • TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) Ağaç ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO ÜRETİM KOVANI (Kuluçkalık) Ağaç Çerçeveli
 • TERMO BALLIK Ağaç ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Ağaç Çerçeveli
 • TERMO BALLIK ÇerçevesizLANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Çerçevesiz
 • TERMO DAR BALLIK ÇerçevesizLANGSTROTH Tipi TERMO DAR BALLIK Çerçevesiz
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Pratik ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Pratik Çerçeveli
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Kuluçkalık) Pratik ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Kuluçkalık)Pratik Çerçeveli
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Ağaç ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Ağaç Çerçeveli
 • Arıcılık Haberleri

  Arı Bal Evi işletme ortaklarından Emin Yıldırım, açılış sonrası yaptığı açıklamasında Kayseri halkına Türkiye'nin birçok bölgesinden getirttikleri doğal ve katkısız ürünleri sunacaklarını söyledi. Arı Bal Evi hafta sonu düzenlenen törenle Kayseri"de açıldı. Cumhuriyet Mahallesi Kiçikapı Caddesi üzerinde 06 Kasım 2010 tarihinde gerçekleştirilen Arı Bal Evi"nin açılışını Kayserinin seçkin protokolü gerçekleştirdi. Emin Yıldırım, Dilek Buz ve Bünyamin Zeran"dan oluşan üç ortaklı bir işletme olan Arı Bal Evi"nde Sivas başta olmak üzere Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgelerinden getirtilen balların uygun fiyatlarda halka satışı gerçekleştiriliyor.
  Arı Bal Evi işletme ortaklarından Emin Yıldırım, açılış sonrası yaptığı açıklamasında Kayseri halkına Türkiye"nin birçok bölgesinden getirttikleri doğal ve katkısız ürünleri sunacaklarını söyledi.

  Yıldırım "Arı Bal Evi"nde Türkiye"nin önemli bal üretim merkezlerinden getirttiğimiz doğal bal ürünlerini Kayseri halkına sunuyoruz. Bu merkezlerin en başında Sivas bölgesi geliyor. Mağazamızda Sivas ili Altınyayla, Divriği, İmranlı ilçelerinden ve Kösedağ bölgesinden gelen çiçek ballarını satışa sunuyoruz. Karadeniz bölgesinden özellikle Artvin"den getirttiğimiz kestane ve akasya ballarımız, Doğu Anadolu bölgesinden getirtilen kara kovan balları da bulunuyor. Zamanla çam balı ve Artvin"den Kaçkar balı çeşitlerini de getirteceğiz. Ayrıca doğal olarak arıcılardan getirttiğimiz polenlerimizde mevcuttur. Bunlar tamamıyla doğaldır, hiçbir katkı maddesi içermezler. Bunları kaliteli ve uygun fiyatlarda halkımıza sunmaya çalışıyoruz" dedi.

  BAL KONUSUNDA, TÜKETİCİMİZİ BİLİNÇLENDİRECEĞİZ

  Bal üretimde birçok kimyasal katkı maddesinin kullanılabildiğine değinen Yıldırım, bu konularda tüketiciyi bilinçlendirmeyi ve doğal ürünleri sunmayı hedeflediklerin ifade etti.

  Yıldırım, "Piyasalarda kaliteli gibiymiş gibi satılan birçok kimyasal katkılar kullanılarak oluşturulan bal çeşitleri bulunuyor. Biz burada insanlarımızı bilinçlendirerek doğru ürünleri seçmelerinde yardımcı oluyor ve kaliteli ürünler sunuyoruz" diye konuştu.

  KAYNAK