• TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) - Pratik ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) - Pratik Çerçeveli
 • TERMO BALLIK (Pratik Çerçeveli)LANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Pratik Çerçeveli
 • TERMO DAR BALLIK Pratik Dar ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO DAR BALLIK Pratik Dar Çerçeveli
 • TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) Ağaç ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO ÜRETİM KOVANI (Kuluçkalık) Ağaç Çerçeveli
 • TERMO BALLIK Ağaç ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Ağaç Çerçeveli
 • TERMO BALLIK ÇerçevesizLANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Çerçevesiz
 • TERMO DAR BALLIK ÇerçevesizLANGSTROTH Tipi TERMO DAR BALLIK Çerçevesiz
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Pratik ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Pratik Çerçeveli
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Kuluçkalık) Pratik ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Kuluçkalık)Pratik Çerçeveli
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Ağaç ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Ağaç Çerçeveli
 • Arıcılık Haberleri

  Zeki Paşa Bal Dünyası, 16 Ekim 2010 Cumartesi günü düzenlenen törenle açıldı. Kılıçarslan Mahallesi Kızılırmak Caddesi üzerinde yaklaşık 50 metrekare alanda hizmet verecek mağazanın açılışına; Kayseri İnşaat Müteahhitleri Derneği (Kayimder) Başkan Yardımcısı ve İnşaat Müteahhidi Halil Öztürk, Kayserinin tanınmış esnaflarından Mustafa Karahançer, Hafız Hasan Danış, Zeki Paşa Bal Dünyası Sahibi Zeki Yerlikaya ve çok sayıda davetli katıldı.


  Tören öncesi Hafız Hasan Danış tarafından dualar okundu, kurban kesildi daha sonra Kayimder Başkan Yardımcısı Halil Öztürk, Hafız Hasan Danış ve Zeki Paşa Bal Dünyası Sahibi Zeki Yerlikaya tarafından açılış kurdelesi birlikte kesildi.

  Zeki Paşa Bal Dünyası Sahibi Zeki Yerlikaya, Türkiye"nin dört bir yanından özel olarak getirtilen balların yer aldığı bir mağazanın Kayseri"de ilk kez açıldığını söyledi. Yerlikaya, "Zeki Paşa Bal Dünyası mağazamızda Kayserili müşterilerimizi, Türkiye"nin değişik yörelerinden özel olarak getirtilen bal çeşitleri ile buluşturmayı hedefledik. Kalite markamız ön plana çıksın diye en tepedeki anlamında "Paşa" unvanını da ismimize ilave ettik. İşlerimizi ismimize layık olacak şekilde yürütmeyi hedefliyoruz" dedi.

  TÜRKİYE"NİN EN KALİTELİ BALLARI SATILIYOR

  Açılışı yapılan mağazalarında Türkiye"nin en kaliteli ve aranılan bal çeşitlerinin bulunduğunun altını çizen Yerlikaya, "Mağazamızda özellikle balı ile meşhur Erzurum, Erzincan, Sivas, Şemdinli, Bingöl, Sarız ve Karadeniz bölgeleri gibi Türkiye"nin değişik bölgelerinden özel olarak toplanmış en kaliteli balları getirtip satışa sunuyoruz. İşyerimizde bal dışında başka bir ürünümüz satılmadığından Türkiye"nin en kaliteli ballarını satışa sunmaktayız. Süzme, Petek, Organik, Karakovan, Sepet ve Dalak gibi zengin bal çeşitlerimiz bulunuyor. Önümüzdeki dönemlerde Kayserinin değişik bölgelerinde şubeler açmayı hedefliyoruz. Zeki Paşa ismi için marka müracaatlarımızı yaptık. Kendi markamızla bal imalatına başlayıp satışa sunacağız. Zeki Paşa Bal Dünyası"nda insanımızı gerçek bal ile buluşturmayı hedefliyoruz. Piyasada bal üretimi ve satışı yapan binlerce insan var. Bizim insanımızın çok az bir kısmı bugüne kadar gerçek bal ile tanışmıştır. Ama inşallah bizim köprü görevimizle insanlar gerçek balla tanışacaklar. Birinci sınıf süzme ve petek ballarının fiyatları 25 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Bütün vatandaşlarımızı mağazamızı gezmeye ballarımızdan tatmaya davet ediyorum" diye konuştu.

  KAYNAK