• TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) - Pratik ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) - Pratik Çerçeveli
 • TERMO BALLIK (Pratik Çerçeveli)LANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Pratik Çerçeveli
 • TERMO DAR BALLIK Pratik Dar ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO DAR BALLIK Pratik Dar Çerçeveli
 • TERMO ARI KOVANI (Kuluçkalık) Ağaç ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO ÜRETİM KOVANI (Kuluçkalık) Ağaç Çerçeveli
 • TERMO BALLIK Ağaç ÇerçeveliLANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Ağaç Çerçeveli
 • TERMO BALLIK ÇerçevesizLANGSTROTH Tipi TERMO BALLIK Çerçevesiz
 • TERMO DAR BALLIK ÇerçevesizLANGSTROTH Tipi TERMO DAR BALLIK Çerçevesiz
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Pratik ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Pratik Çerçeveli
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Kuluçkalık) Pratik ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Kuluçkalık)Pratik Çerçeveli
 • ERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Ağaç ÇerçeveliERGONOMİK AHŞAP ARI KOVANI (Ballıklı) Ağaç Çerçeveli
 • Lütfen Dikkat LÜTFEN DİKKATLütfen Dikkat
  Sitede yer alan ürünler ve fiyatları güncel olmayabilir. Lütfen 0212 876 7655 nolu telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

  & Sanal Pazar

   

  Ballı Kovan ve Sanal Pazar ile birlikte düzenlenmiş olduğumuz kredi kartlarınıza vade farksız olarak 12 taksite kadar ödeyebileceğiniz kampanyamızın detayları.

   


  DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

  Sanal Pazarda açmış olduğumuz DÜKKANIMIZDA ürünleri kredi kartınızla vade farksız 12 taksite kadar alabilirsiniz.

  Kısa süreli bu kampanyamızda kredi kartı için alınan komisyonu biz ödüyoruz.

  LÜTFEN DİKKAT

  !! Sanal Pazardan Kredi Kartı ile alımlarda hediye ürün verilmez !!

  Size düşen DÜKKANIMIZA girip istediğiniz ürünün yanında bulunan HEMEN AL ı tıklayarak ürünü sepetinize atın. Eğer başka alacağınız bi ürün yoksa ALIŞVERİŞİ TAMAMLA diyerek üye giriş sayfasına yönleneceksiniz.  Eğer Sanal Pazara üyeseniz giriş yaparak, değilseniz Üyemiz değilseniz ücretsiz üye olun linkini tıklayarak siteye ücretsiz üye olunuz.

  Üye girişi yaptıktan sonra sepetiniz karşınıza gelecek, ürünleri seçerek ödeyeceğiniz miktarı görünüz ve DEVAM ET diyerek teslimat bilgilerini eksiksiz doldurunuz. Bilgileri doldurduktan sonra yeniden DEVAM ET diyerek Kredi Kartı seçeneklerinin olduğu sayfaya geçiniz.

  İstediğiniz Kredi Kartını ve taksit sayısını işaretleyerek altta bulunan kredi kartı bilgilerinin yazılacağı kısmı doldurarak ÖDEME YAPIN linkini tıklayın. Ödemeniz onaylandığında siparişiniz elimize ulaşmış demektir.

  3D Secure ile HIZLI sipariş onaylama (önerilir)
  3D Secure

  3D Secure

  Kredi kart bilgilerinizi girerek ve kart şifrenizi kullanarak 3D Secure güvencesiyle ödeme yapınız.

  3D Secure

  Böylece hem güvenli hem de hızlı bir alışveriş imkanına sahip olabileceksiniz.

  Kart Doğrulama Yöntemi ile sipariş onaylama
  Kart Doğrulama

   

  Ürüne Ödeme Yapın Kart Doğrulama Kart Doğrulama

  Kredi kart bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamladığınızda kartınızdan ürün bedeli haricinde geçici olarak rastgele bir Provizyon Tutarı tahsil edilecektir.

  Kartınızdan 1-99 kuruş arasında rastgele çekilen Provizyon Tutarını Internet veya Telefon Bankacılığınıkullanarak bankanızdan öğreniniz.

  Bankanızdan öğrendiğiniz Provizyon Tutarını Bana Özel > Aldıklarım sayfanızda yer alan Provizyon Tutarıbölümünden sisteme giriniz.

   

  LÜTFEN DİKKAT

  !! Sanal Pazardan Kredi Kartı ile alımlarda hediye ürün verilmez !!

  3D Secure yada Kart Doğrulama işlemi mecburidir. Bu işlem kredi kartınızın güvenliği için ve gerçek kişiler tarafından verildiğinin tespiti için, Sanalpazar tarafından talep edilir. KART DOĞRULAMA İŞLEMİ Yapılmaması durumunda 3 iş gününde sipariş otomatik olarak iptal olur.

  3D Secure3D Secure3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri güvence altına alınmıştır. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir. Detaylı bilgi için Tıklayınız

  Kart Doğrulama

  "Kart Doğrulama" işlemi kredi kartının güvenliği adına 1 defa gerçekleştirilecek ve tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kredi kartı sahibinin inisiyatifi dışında işlem gerçekleşmesi engellenmektedir.
  KART DOĞRULAMA NASIL YAPILIR?
  Birinci Adım : Ödeme yapılan ürünün sağ tarafında yer alan "Kart Doğrula" yazılı butona tıklayarak sisteme kart bilgileri girilir ve karttan ön provizyon çekilmesi sağlanır. Karttan çekilecek olan ön provizyon tutarı 0,01 ile 0,99 kuruş arasında rastgele bir tutar olacaktır.
  Not: Bu tutar daha sonra otomatik olarak karta iade edilir.

  İkinci Adım: Karttan çekilmiş olan ön provizyon tutarını, kartın bağlı bulunduğu bankanın müşteri hizmetlerinden ya da internet bankacılığı yoluyla öğrenilerek sisteme girilmesi gerekmektedir. Böylece aynı kredi kartıyla gerçekleştirmiş olunan tüm ödemeler onaylanacak ve aynı kredi kartıyla gelecekte yapılacak ödemeler için kart hamilinden "Kart Doğrula" işlemi talep edilmeyecektir. Detaylı bilgi için Tıklayınız.
  Ödeme doğrulama işlemi 3 gün içerisinde yapılmadığı taktirde sipariş iptal olacaktır. Kartınızdan çekilen tüm tutarlar kartınıza eksiksiz iade edilecektir. Ödeme doğrulama işleminin gerçekleştirilmemesinden dolayı iptal edilecek siparişlerden BALLI KOVAN sorumlu tutulamaz.

  Girmiş olduğunuz Kredi Kartı bilgileriniz Global Sing tarafından güvence altındadır. Bilgileriniz hiçbir şekilde Sanal Pazar da saklanmamaktadır. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz her ürün alışınızda tekrar girmeniz gerekmektedir. (Ayrıntı İçin Tıklayınız)

  Ayrıca ödemeniz direk bize gelmez. Sanal Pazarın havuz hesabına aktarılır. Bize ödeme alınmıştır diye onay bilgisi verirler. Bu onay bilgisi sonucunda biz ürünlerinizi yollarız. Size teslim olduktan sonra yeniden Sanal Pazara girerek ürününüzü aldığınızı onayladığınızda ödemeniz bize geçer. Böylelikle alıcıda satıcıda güvendedir. Sanal Pazar bu sisteme Cep Bekçi demektedir. (Ayrıntı İçin Tıklayınız)

  Sanal Pazar; Gold&Metro Grup'un internet alanındaki yatırımlarından biridir.
  (Sanal Pazar ile ilgili detaylar için tıklayınız.)

   

  Termo Kovanı vade farksız kredi kartınız ile almak için hemen tıklayınız.

  (üstelik 12 aya varan vadelerle)